Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO!

Shko poshtë

Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO! Empty Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO!

Mesazh  MERI prej Sat Sep 26, 2009 12:43 am

Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO! Nora_i13
Nora Istrefi është një femër tejet seksi dhe e pëlqyer me performancat e saj në Kosovë, Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë. Nora Istrefi është padyshim një nga ato këngëtare shumë të këndshme për t’u dëgjuar dhe akoma më interesante për t’u parë. Kjo ka qenë arsyeja që ajo, por edhe shumë kolege të saj kanë ditur të mbajnë të mbërthyer fansat e tyre me supriza, të cilat jo gjithmonë kanë të bëjnë me karrierën e tyre.Ja ku na vijnë dy foto të reja të Nora Istrefit e cila paraqitet me një look shumë ndryshe. Super brune, vajza duket shumë seksi, pasi pamja e saj nuk ka sesi të jetë ndryshe. Ndërkohë presim lajme nga karriera e saj muzikore, mbase një klip të ri.


[img]Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO! Nora_i14[/img]

video nga youtube
MERI
MERI
Admin
Admin

Numri i postimeve : 5
Points : 13
Publiko : 0
Join date : 20/09/2009
Age : 29
Location : Adiministrator Moderator Webmjeshter

http://www.radiojeta.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi